Będzie to spektakularne widowisko pełne żywiołowej i wzruszającej muzyki, która łączy pokolenia, bawi zarówno młodzież jak i seniorów, niesie ważne przesłanie o nadziei i miłości, dodaje skrzydeł na niełatwą codzienność i pozwala na chwilę wytchnienia od obowiązków i pracy.
Wystąpią m. in.: nasz wspaniały krakowski artysta, popularny tenor Jacek Wójcicki, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród, gwiazda polskiej estrady ASA – Anna Sokołowska-Alabrudzińska, znany i lubiany śpiewający aktor Dariusz Kordek. Soliści rozbawią publiczność i wprowadzą w świat niezapomnianych i lubianych przebojów Krzysztofa Krawczyka, Ewy Demarczyk, Hanny Banaszak, Marka Grechuty, Beaty Kozidrak, Maryli Rodowicz, Mieczysława Foga i innych niekwestionowanych gwiazd muzyki rozrywkowej.
Pop-gospelowy zespół Unisono z pewnością naładuje wszystkich uczestników pozytywną energią płynącą z porywających kompozycji amerykańskiego piosenkarza i twórcy muzyki gospel, Kirka Franklina, a także innych muzyków, m. in. Mieczysława Szcześniaka czy Zbigniewa Wodeckiego.
Wystąpi również znany z muzyczno-charytatywnej aktywności Krakowski Chór Lekarski oraz chór męski Faceci w Czerni, a także 35-osobowy Chór Dziecięcy Opery Krakowskiej. Te trzy chóralne formacje wraz z zespołem Unisono stworzą wielki połączony chór, który wykona kilka monumentalnych utworów (m. in. Adoramus Te, kompozycji Siro Merlo), które z pewnością wywołają dreszcze emocji u niejednego słuchacza.
Do tego wszystkiego oprawa instrumentalna w wykonaniu Orkiestry Unisono pod dyrekcją znakomitego muzyka i kompozytora Macieja Niecia, spektakularne efekty świetlne i laserowe, kąpiel w orientalnych dźwiękach gongów i mis tybetańskich, a także występy taneczne młodzieży ze Studia Ruchu Simple Szkoły Partnerskiej Studia Baletowego Opery Krakowskiej oraz znakomitej tancerki Pauliny Czachor – to wszystko gwarantuje niezapomniane wrażenia.
Ponadto 100-osobowy chór dziecięco-młodzieżowy Prowadź mnie zaśpiewa legendarny ponadczasowy utwór Michaela Jacksona “Świat to my” (We are the World), który prawie 40 lat temu połączył 46-ciu światowej sławy artystów również w celu charytatywnym. I tak samo teraz w spektaklu Bez Granic różni wykonawcy prezentujący zróżnicowane style muzyczne łączą się w szczytnym celu, aby wesprzeć chore dzieci.
Zachęcamy Was do przyłączenia się do tego wsparcia, poprzez zakup biletów i uczestnictwo w tym fantastycznym wydarzeniu.
To doskonała okazja na rodzinny wypad i integrację z przyjaciółmi czy współpracownikami. Program przeznaczony jest dla odbiorców bez ograniczeń wiekowych i jest tak zróżnicowany, że z pewnością zaciekawi i zachwyci każdego.
Dodatkowym bonusem dla każdego uczestnika będzie uczestnictwo w loterii cennych nagród podczas wydarzenia.
Bilety dostępne są pod tym linkiem: bkb.pl/126637-f0af2
Można nabyć bilety zarówno indywidualne jak i rodzinne, a także grupowe (już od ilości 9 szt), zawierające bardzo atrakcyjne propozycje rabatowe. Zachęcamy do takich grupowych wypraw, które pozwolą zaoszczędzić koszty i jednocześnie przyczynić się do miło, ciekawie i pożytecznie spędzonego czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Wydarzenie jest oficjalnie polecane przez Redakcję Music Prestige Magazine, Woman Vibe Magazine oraz Nasze Regionalne.
A tu krótkie historie dzieci, dla których to wszystko się dzieje:
Klaudia Momot – to dziewczynka, która pomimo swojej niepełnosprawności jest nieustannie uśmiechnięta. Ta młoda osóbka zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Chorobie tej towarzyszy szereg dysfunkcji, takich jak choćby padaczka. Chociaż prognozy lekarzy dotyczące życia Klaudii były nieciekawe – miała nie dożyć swoich 2-gich urodzin, to jednak chęć życia, ogrom miłości i wsparcia oraz konsekwentna rehabilitacja i przebyte operacje pchnęły jej historię na zupełnie inne tory. Dziś Klaudia ma 15 lat i wraz z wytrwałą Mamą dalej walczy o siebie.
Maksio Ostrowski – ten 2,5-letni malec doświadczył już niemało trudów w swoim krótkim życiu. Maks jest wcześniakiem urodzonym w siódmym miesiącu, kolejne dwa miesiące rozgrywała się w inkubatorze walka o jego kruche życie. Maksio ma wiele komplikacji zdrowotnych związanych z drogami oddechowymi, lekkie porażenie mózgowe, a także napięcia mięśniowe. Mimo tych przeszkód lekarze prognozują poprawę zdrowia chłopca, a rehabilitacja przynosi powolutku poprawę. Maks może trzymać już prosto głowę, przewraca się na boki, próbuję siadać. Wraz z nieocenioną pomocą kochanej rodziny i systematyczną rehabilitacją możemy spodziewać się coraz lepszych efektów leczenia!
Piotr Płaneta – Piotruś, a właściwie Piotr to dorosły już mężczyzna, który zwraca się ku nam z uśmiechem niczym mały chłopiec. Pomimo tego, że jego umysł funkcjonuje na poziomie kilkuletniego dziecka, to za tą łagodną twarzą kryje się 40 lat zmagania z 4-kończynowym porażeniem mózgowym. Piotr nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie, mimo długotrwałej terapii. Stale wymaga opieki swoich wytrwałych, choć już zmęczonych rodziców. Celem, do którego wszyscy dążymy jest wsparcie w dalszej rehabilitacji Piotra oraz wsparcie rodziców, którzy przecież nie stają się coraz młodsi. Zapewnienie dodatkowej pomocy w opiece nad Piotrem jest potrzebą, która każdego dnia staje się coraz bardziej palącą.
Antoni Wojtasiak – Antoś jest chłopcem, który urodził się jako jeden z trojaczków. Jedna z dwóch jego siostrzyczek jest zdrowa, druga niestety niedługo po urodzeniu odeszła. Antoś miał wiele trudów, ale i sporo szczęścia. Niczym prawdziwy bohater musiał przejść przez wiele komplikacji ze swoim zdrowiem. Zamartwica, wodogłowie, powikłania ze wzrokiem, gronkowiec, wiele komplikacji przy kolejnych operacjach. Jego losy wisiały na włosku. Chociaż lekarze nie dawali wielkich nadziei chłopcu, Antoś jest o wiele sprawniejszy niż się spodziewano. Dziś ma 8 lat, rozumie gdy się do niego mówi i komunikuje się słownie, jest też w stanie samodzielnie poruszać się na kolankach. Naszym celem jest zebranie środków na operację biodra, ortezy, pionizator, a także specjalne okulary, gdyż wzrok Antosia jest bardzo słaby.
Gorąco zachęcamy Was do uczestnictwa w tym wydarzeniu!